De J6 en de J8

Zaterdag speelden de J6 en de J8 in de andere hal. Beide wedstrijden begonnen om 9.30 uur.

Dus voor de reporter heel veel heen en weer lopen.

De J6 moest tegen KZ spelen.

We zagen Jannekien starten als jongen, samen met Vosse, Lena en Pip.

Hier duurde het even voor er werd gescoord. Na het 1e kwart was het 0-1. In het 2e kwart meer doelpunten. Stacey en Yara waren in de ploeg gekomen voor Vosse en Jannekien.

De 1-1 werd gescoord door Stacey. De 2-2 werd gescoord door Lena. Die 2-2 werd de ruststand.

Na de rust mochten Lena en Pip even uitrusten.

In de 2e helft meer doelpunten. In het 3e kwart kwam de J6 via Stacey en Jannekien op 4-2. Maar toen begon KZ weer te scoren. Ze liepen uit naar 4-6, voordat Stacey de 5-6 wist te scoren.

Het 4e kwart begon dan ook met 5-6. KZ wist nog 2x te scoren en Jannekien 3x in het laatste kwart.

Eindstand dus 8-8

 

Naast de J6 speelde de J8 tegen ADOS. Vorige week mocht de J8 ook tegen ADOS spelen en dat werd op het einde wel een spannende wedstrijd. ADOS had toen een superspeler. Dit keer niet.

De J8 begon met aanvoerder Evie, MAxim, Alvise en Lola. Madieke was de eerste wissel.

Hier ging het meteen snel met de doelpunten. Maxim met de 1-0, Evie met de 2-0,3-0,4-0 en 5-0. Lola wist de 6-0 te scoren en Maxim de 7-0. ADOS had nu geen superspeler. Het verschil was zo groot dat Madieke als superspeler ADOS ging helpen. Ados wist nu ook te scoren, nadat Maxim de 8-0 had gescoord. Na het eerste kwart dus 8-1.

In het 2e kwart werd het wel moeilijker nu ADOS Madieke als superspeler had. Maxim wist de 9-1 en 10-1 te scoren. Lola de 11-1 wat gelijk de ruststand werd.

In de 2e helft ging Lola ADOS helpen als superspeler. Maxim wist de 12-1 te scoren en Evie de 13-1 en 14-1. Lola wist aan het einde van het 3e kwart 14-2 te scoren.

In het laatste kwart minder doelpunten. Maxim de 15-2 en ook Alvise wist nu te scoren:16-2. Het laatste punt was voor Lola/ADOS: 16-3.

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie