de E3 tegen DTS en Kangoeroes met DTS
De E3 moest in december 2x spelen tegen DTS.
DTS is de koploper in de poule van de E3 en een sterk team.
Hoe zou het zijn gegaan?
De wedstrijden waren beide om 10 uur. Gelijk met de Kangoeroes.
Eerste wedstrijd was 14 december thuis in de Hogendorphal. Daar deed Beau van DTS mee met onze Kangoeroes.
De E3 speelde toen tegen de E2 van DTS. En die bleek inderdaad heel sterk.
Bij de E3 was Vosse de aanvoerder en samen met Lena, Yara, Madieke en Jip ging hij de strijd aan.
We hadden 2 scheidsrechters: Carmen floot de eerste helft en Kenza de tweede helft. De ruststand was 0-10 en daarna mocht Lena als “superspeler” in het veld.
Eindstand werd 0-20.
Zaterdag 21 december was de return in Enkhuizen. Tijl en Madelief deden nu mee met de Kangoeroes van DTS. Ze herkenden Beau al meteen en ze renden al naar elkaar toe toen Beau ook de hal in kwam.
De wedstrijd ging bijna hetzelfde.
Zonder Madieke. Die werd vervangen door Gabriël.
Aanvoerder was Jip. Gabriel was de eerste wissel. Ook nu was de ruststand 10-0 voor DTS. In het vierde kwart kwam Vosse er als “Superspeler” in. Het was toen 14-0. DTS wist toen nog wel 2x te scoren, maar het laatste punt was voor ons. Gabriël mocht de 16-1 scoren. We kregen nu ook kansen en we konden veel meer op de korf mikken.
Bij de strafworpen werd het 6-2. Daar zagen we Vosse en Gabriël scoren.
Hopelijk geeft dat vertrouwen voor de wedstrijd tegen KVA. En hopelijk is Jace er dan ook weer bij.
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!